Keď sa chystáte večer von do spoločnosti, je dôležité aby váš outfit odrážal váš individuálny štýl a dodal sebavedomie. Jedným z kľúčových prvkov, ktoré dokážu zvýrazniť imidž, sú pánske hodinky. Nočné záťahy si často vyžadujú elegantnejší a štýlovejší prístup k móde. Existuje mnoho rôznych štýlov hodiniek, ktoré sú ideálne pre takéto príležitosti. Od klasických náramkových hodiniek až po športové hodinky s elegantným nádychom. A keďže je to večerná párty, nech teda dominuje čierna, čiže čierne nočné hodinky.

Aké pravidlá je potrebné poznať?

Styling nie je len o výbere vhodného oblečenia. Existuje niekoľko pravidiel, ktoré by ste mali vedieť, aby ste si pripravili ten správny outfit. Najdôležitejšie je skontrolovať dress code, ktorý je na danej párty. Oplatí sa zistiť, či je udalosť športová a ležérna, alebo elegantná, formálnejšia. V závislosti od situácie je potrebné zvoliť správne oblečenie a doplnky, aby ste sa nedopustili faux pas. Ďalším prvkom pánskeho stylingu sú správne hodinky – oplatí sa investovať do značkových hodiniek, ktoré okrem funkčnosti budú aj ozdobou outfitu.

 

Formálna párty

Zlaté hodinky sa hodia k hnedým oblekom, zatiaľ čo strieborné a oceľové hodinky sa hodia ku klasickým čiernym oblekom. K týmto hodinkám sa hodí kožený remienok. Koža je klasický materiál, ktorý dodáva hodinkám elegantný vzhľad a umožňuje pohodlné nosenie. Kožené opasky sa perfektne hodia k formálnemu aj ležérnemu outfitu. Ak je večerná udalosť formálna, slávnostná, lepším riešením bude voľba hodiniek s koženým remienkom, široký výber nájdete napríklad u značky hodiniek Adriatica.

Neformálna párty

Kožené bundy, džínsy a športové hodinky vytvárajú zaujímavý ležérny vzhľad. V takýchto prípadoch sú výbornou voľbou športové hodinky s elegantným prvkom alebo minimalistické hodinky.

Náramky z nehrdzavejúcej ocele vrátane zapínania, dodávajú hodinkám moderný a elegantný vzhľad. Ich kovový vzhľad dokonale ladí so súčasnými trendmi pánskej módy.

Večerné hodinky prichádzajú v rôznych štýloch, materiáloch a strojčekoch, aby splnili očakávania a preferencie každého muža a výber správnych hodiniek môže ešte viac zdôrazniť náš štýl a eleganciu.