Športové hodinky sú neoddeliteľnou súčasťou výbavy každého aktívneho muža. Nie je to len o čase, ale v tomto prípade je tu aj množstvo užitočných funkcií, ktoré uľahčujú vykonávanie športových a iných pohybových aktivít. Jedným z najobľúbenejších športových modelov sú pánske hodinky G-Shock. Značka G-Shock je synonymom odolnosti, spoľahlivosti a všestrannosti. Najnovší model Mudman GW-9500 je skutočnou lahôdkou pre každého aktívneho chlapa.

Hodinky značky G-Shock sú navrhnuté tak, aby vydržali extrémne podmienky a pôvodne boli určené pre profesionálov ako sú vojaci, hasiči, policajti a športovci. V priebehu rokov sa séria G-Shock stala populárnou aj u širokého publika, vrátane outdoorových nadšencov, športovcov, cestovateľov a ľudí hľadajúcich spoľahlivé hodinky s jedinečným dizajnom. Dnes si už len ťažko vieme predstaviť svet športových hodiniek bez značky G-Shock.

S hrdosťou vám predstavujeme pánske hodinky G-Shock Mudman GW-9500 – hodinky, ktoré zaujmú svojou funkčnosťou a vzhľadom.

S novou kolekciou G-Shock Mudman GW-9500, spoločnosť rozprúdi trh hodiniek pre špeciálne úlohy. Hoci mnohé z jej modelov – spomeňme G-SHOCK Mudmaster GWG-2000 – sú legendárnymi hodinkami, značka sa smelo zameriava na inovatívne riešenia.

Čo teda nájdeme v G-Shock Mudman GW-9500?

V prvom rade ultra odolnosť. Vďaka pevnej konštrukcii a vodeodolnosti sú tieto hodinky vhodné na nosenie za každého počasia a dokonca aj pri extrémnych aktivitách. Mudman GW-9500 vydrží až 200 metrov pod vodou!

Za zmienku tiež stojí, že materiál, z ktorého sú hodinky vyrobené, obsahuje uhlíkové vlákna (systém Carbon Core Guard). Tieto hodinky sa jednoducho nedajú poškodiť. Je odolný voči blatu, prachu, špine, vode – dokonca aj tlačidlá na puzdre boli špeciálne navrhnuté tak, aby tvorili nepreniknuteľnú bariéru pre rôzne nečistoty.

Odolnosť je jedna vec, ale dôležitá je aj funkčnosť. Mechanizmus je poháňaný slnečným žiarením (systém Tough Solar) a úroveň nabitia môžete kontrolovať na displeji. A keď už o tom hovoríme – je to skutočný prielom. Dvojvrstvový LCD displej zobrazuje grafiku kompasu v hornej vrstve, zatiaľ čo spodný displej môže zobrazovať aj merania. Pridajme k tomu minerálne sklíčko a podsvietenie Super Illuminator a máme nezničiteľný štít.

Okrem toho, že hodinky disponujú quartz-solárnym napájaním, majú ešte jednu veľmi zaujímavú funkciu. Rádiová synchronizácia Waveceptor vám umožňuje automaticky sa prispôsobiť presnému času v mieste, kde sa práve nachádzate. Zabudnite na nastavovanie hodiniek na dovolenke – váš Mudman GW-500 to urobí za vás.

Z kuriozít stojí za zmienku aj Triple Sensor, ktorý meria tri základné parametre: smer (kompas), teplotu (teplomer) a nadmorskú výšku a tlak (barometer).