Hanowa je švajčiarska značka, ktorej história siaha až do roku 1963. Zakladateľom značky bol Hans Noll, ktorý mal jediný cieľ, chcel vytvoriť nadčasové, cenovo dostupné hodinky, ktoré by boli zároveň stelesnením remeselnej zručnosti švajčiarskeho hodinárstva. Podarilo sa mu to? Presvedčte sa sami. Vitajte vo svete hodiniek Hanowa.

Z lásky k hodinkám – značka Hanowa

Hans Noll a jeho manželka vstúpili do sveta švajčiarskeho hodinárskeho priemyslu už v roku 1963. Obaja chceli urobiť švajčiarske hodinky dostupnejšie. Rozhodli sa vytvoriť Swiss Made modely fungujúce na báze quartz strojčekov. V snahe znížiť náklady na výrobu bez obetovania kvality sa rozhodli použiť minerálne sklá. Hodinky Hanowa si medzi zákazníkmi rýchlo získali uznanie a rešpekt. Hodinársky priemysel sa tiež priateľsky pozeral na úspechy Nollovcov.

Kde sa vzal nápad na názov značky? Hanowa nie je nič iné ako skratka, takzvaná skratka slov Hans Noll Watches. Okrem náramkových hodiniek sú v portfóliu značky aj vreckové modely a unikátne šperky-prstencové hodinky, ktoré sa nosia na prste. Značka sa neustále rozvíjala, rozširovala ponuku aj rozsah pôsobenia, vstupovala na zahraničné trhy. V roku 2009 nastali významné zmeny – spoločnosť bola predaná, no know-how vyvinuté Hansom Nollom zostalo. To, čo robí hodinky Hanowa výnimočnými je: minimalizmus, nadčasovosť, modernosť a najvyššia kvalita a precíznosť spracovania.

Hodinky Hanowa to je synonymum vynikajúcej kvality na dosah ruky, Hans Noll urobil niečo výnimočné, vytvoril značku, ktorá sa teší neutíchajúcej popularite už 60 rokov. Čoraz viac ľudí hľadá kvalitné hodinky so zaujímavým, no nie prehnaným vzhľadom. Toto sú modely s logom Hanowa. Klasické hodinky, no s povestným pazúrom. Kvalitné hodinky pre každý rozpočet.  A čo vy už máte svoje hodinky Hanowa?